Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na dřevě, 21,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole C.Weirother, konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou – Horovou.<br />Autor viz T 2/271, TB 26/598, NEČVU 2/612.